Expert Advisor HizmetlerimizDeneyim ve profesyonel Destek

Forex piyasalarının en tecrübeli ve profesyonel ekibi ile çalışmanın farkını yaşayın.

15 yılı aşkın tecrübe ile yaptırmak istediğiniz expert advisor, otomatik alım satım sistemleri, indicator ve algoritmaları yaptırmak artık çok kolay. Sistem yazılımlarını yaparken izlediğimiz yolun şemasını çıkarttık. Aşağıda adım adım yapılan süreçleri inceleyebilirsiniz.


 
1 Yapılacak sistemin analizi
Herhangi bir sistemi yapmadan önce karşılıklı olarak çok iyi anlaşmak ve yapılacak olan sistem çok iyi analiz etmek gerekir. Yazılım sürecinde yaşanabilinecek her tür olasılığın önceden tespit edilmesi şarttır.

Expert Advisor, Api entegrasyonu, Indicator veya herhangi bir banka veya aracı kurumun altyapısını kullanarak yapılacak olan sistemde önce analiz ederiz.
 
 
  2 Fikir çalışması
Planlanan sistemin karşılıklı olarak en iyi nasıl yapılandırılacağının çalışması yapılmalıdır.

Bazen aklımıza daha önce gelmeyen inanılmaz fikirler, trade teknikleri çıkabilir. Yapmış olduğumuz fikir çalışması ile yapılan her expert veya yazılım için trade tekniklerimizi paylaşıyoruz.
 
3 Ön Çalışma
Her sistem için önce ön çalışma ile başlıyoruz.

Bu aşamada karşılaşılabilinecek problemlerin anında çözüm önerilerini üreterek sonuca ulaşmada büyük adımlar ile ilerliyoruz.
 
 
  4 Sistem Yazılımı
Önçalışmasını yaptığımız her sistem artık tümüyle yapılma aşamasına gelmiş demektir.

Uzman ekibimiz yapılması planlanan sistemi hızla bitirip diğer aşamalara geçmektedir.
 
5 Teknik Çalışmalarımız
Bazen yapmış olduğumuz sistemlere yeni birşeyler eklemek isteriz.

Performansını artıracağını düşündüğümüz modülleri trade tekniklerini sonradan da eklediğimiz çalışmalar olur. Bu süreçte yüksek performans çalışması yapmaktayız.
 
 
  6 Test, Performans ve sonuç
Yapılan her sistem, expert advisor bir test sürecinden geçmek durumundadır. Yaptığımız her sistem testinde oluşan performans ve sonuç ölçümleri yapılmaktadır. Ve son olarak sisteminiz hazır.
 


Geliştirmek istediğiniz sistem (Expert Advisor, Indicator, Al-Sat Sistemleri vs.) ile ilgili aşağıdaki formu kullanarak talep açabilirsiniz. Proje taleplerinizi kişisel menünüzde bulunan Projelerim sayfasından takip edebilirsiniz.Proje Talep Formu


Giriş yapılmadığı için "Proje Talep Formu"nu göremiyorsunuz. Lütfen önce Kullanıcı Adı ve Şifrenizle giriş yapınız.